Teknoloji

Microsoft, Copilot için ücretli bir abonelik seçeneği sunuyor

Yakın zamanda Android ve iOS için sessizce piyasaya sürüldü. Copilot uygulamalarındansonraki, sonraki ücretli Copilot aboneliğiverecek gibi görünüyor.

Microsoft, iOS ve Android için yeni Copilot uygulamalarının müşterilere hareket halindeyken Copilot’un gücüne erişim sağladığını söylüyor. Microsoft hesabınızla oturum açabilir ve sohbetlerinizi cihazlar arasında senkronize edebilir, başlattığınız görüşmelere devam edebilir ve Copilot’un “sihirli yeteneklerinin” çoğunu daha küçük bir ekranda kullanabilirsiniz.

Microsoft, özel Copilot uygulamalarına ek olarak, yakın gelecekte Microsoft hesabı olan kişiler için Copilot erişimine sahip güncellenmiş bir Microsoft 365 uygulamasını da yayınlayacak. Bu uygulama, Copilot ile etkileşime girmenize ve uygulamadan çıkmadan konuşmalarınızın içeriğini Word veya PDF belgelerine aktarmanıza olanak tanır.

Ancak, doğrudan Word’de belge taslağı hazırlamak veya e-postaları Outlook’ta özetlemek için Copilot’u kullanmak istiyorsanız bu özellikler Copilot Pro’nun bir modülü olarak aylık 20 ABD doları tutarında bir abonelik ücreti alınır Teklif edilecek. Yani Copilot’un ücretli abonelik gerektiren gelişmiş bir sürümü de olacak.

Copilot ile ilgili diğer duyurular arasında ticari kullanıcılar için güncellemeler, mutlaklara odaklanan Copilot GPT’ler ve kolay bir komut seti kullanarak kendi Copilot GPT’nizi oluşturma yeteneği yer alıyor.

İlginç bir şekilde Copilot, yakın zamanda yeni “AI Tarayıcı” olarak adlandırılan Microsoft Edge tarayıcısı aracılığıyla taşınabilir cihazlarda da kullanılabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu