Teknoloji

Xbox Games Showcase 2023’te Yeni Masal Görünüyor!

Forza Horizon geliştiricisi tarafından çıkacak olan yeni Fable, iki yıllık bekleyişin ardından nihayet ortaya çıktı. Bizleri yeniden masalsı bir maceraya götürecek olan oyunun fragmanında, Bir de Richard Ayoade var. Detaylar burada.


İlginizi çekebilir:  Xbox Games Showcase 2023 Sırasında Gösteriliyor


Yeni Masal Oyununun Fragmanını Kaçırmayın

Yeni Fable oyunu, 2020’de Xbox & Bethesda Games Showcase sırasında duyuruldu. O zamandan beri oyun hakkında resmi bir şey duymadık. Geçtiğimiz günlerde Twitter’da yapılan paylaşımın ardından Playground Games tarafından geliştirilen oyun, Xbox Games Showcase 2023’te sahne aldı.  

Fragmanın çok farklı ve farklı bir sunumu olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Oyun dünyasından Richard Ayoade’nin (The IT Crowd) bizzat yaptığı anlatımda, oyuncunun kendi karakterinin (Giant) nasıl göründüğünü göstermeden önce Albion alemindeki diğer karakterleri ve genel durumlarını görebiliyoruz. Bu karakterlerden biri oyuncuyu rahatsız ettikten sonra ne oluyorsa pişmiş tavuğun başına gelmiyor. Ortadaki tavuk bu iken fragmanda belli bir konuya gönderme yapan bir sahne beliriyor.  

Genel olarak çok eğlenceli bir oyunun bizleri beklediğine şüphe yok. Çıkış tarihi şimdilik belli olmasa da PC ve Xbox Series için geliştirilen oyunun ilk günden itibaren Game Pass kütüphanesine ekleneceğini söyleyelim.  

Yeni Fable oyununu nasıl buldunuz? Beklemeye değer bir oyun gibi görünüyor mu? Fikirlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.  

 

haberatakum.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu